tel.: +48 515 451 217

biuro@latonafali.pl

nafali

10 kwietnia 2018

przystań dąbki – sporty wodne

PRZYSTAŃ DĄBKI MIEJSCEM AKTYWNEGO WYPOCZYNKU.

SPORTY WODNE, REKREACJA ORAZ WIECZORNE KONCERTY.

 

Centrum sportów wodnych Uzdrowiska czyli przystań Dąbki jest miejsce oferującym szeroki wachlarz możliwości spędzania czasu wolnego. Można tu tanio wynająć kajaki, rowery wodne, windsurfing, żaglówkę, łódź, motorówkę oraz większą jednostkę do wędkowania. Ponadto w sezonie letnim, w wakacje kursuje statek Milka oferujący wycieczkę po jeziorze Bukowo.

 

Możliwości jest naprawdę wiele, poza sportami wodnymi znajdziemy tu gastronomię oraz wieczorki taneczne na pomoście. Niepowtarzalna atmosfera koncertu na żywo z widokami na jezioro to właśnie Przystań Dąbki. Informację o aktualnym repertuarze znajdziecie Państwo w zakładce wydarzenia oraz w okolicy pomostu na tablicy ogłoszeniowej. Koncert trwa zazwyczaj od godz. 19 do 22, ze względu na ciszę nocną obowiązującą w Uzdrowisku Dąbki.

 

Szczególnie atrakcyjne są najmy sprzętu oraz możliwe lekcje windsurfingu. Przystań Dąbki oferuje kilka wypożyczalni sprzętu wodnego, ale głównie polecamy kajaki ze względu na możliwość wpłynięcia w zatoczki oraz przesmyki. Można też oczywiście wpłynąć na morze kanałem, ale to już wycieczka dla wprawionych wycieczkowiczów. Sam kanał oglądany z wody jest niesamowitym miejscem, praktycznie nienaruszonym przez człowieka.

 ZALOGUJ ADMIN | COOKIES | © LATONAFALI 2024