tel.: +48 515 451 217

biuro@latonafali.pl

nafali

08 kwietnia 2018

park wodny koszalin

ATRAKCJE DLA AKTYWNYCH I NA NIEPOGODĘ.

 

Park Wodny Koszalin jest oddalony od Uzdrowiska Dąbki 23 km. Bezproblemowy dojazd, który zajmie ok. 20 min i można rozpocząć aktywny wypoczynek. Przeznaczone dla rodzin z dziećmi centrum rozrywki wyposażone w baseny pływacki, rekreacyjny, zewnętrzny oraz do nauki pływania. W sumie w całym obiekcie znajduje się 6 basenów, dodatkowo bogato wyposażonych w zjeżdżalnie dla dzieci.

 

 

WSPANIAŁA ZABAWA DLA RODZIN Z DZIEĆMI.

Szczególnie zadowolone z atrakcji będą dzieci, ale również dorośli znajdą dla siebie moc rozrywki. Balon zjeżdżalnia, sztuczna fala, wodospady i ścienne masaże czekają na spragnionych atrakcji wczasowiczów. Domki letniskowe w Dąbkach mają w znacznej części podpisane umowy oferujące zniżki dla letników. Obowiązuje również karta dużej rodziny i zniżki w strefie promocji, które można sprawdzić na stronie internetowej parku.

 


 

STREFA DLA DZIECI.

Specjalnie przygotowana strefa dla małych dzieci zawiera bicze wodne, liczne ślizgawki, zabawki wodne oraz strumienie. Na zewnątrz jest bezpieczny plac zabaw, czynny latem i przy ładnej pogodzie przed i po sezonie. Park jest przystosowany dla rodzin z dziećmi, aktualne jest najlepiej wyposażonym obiektem w okolicy Dąbek. W przypadku zainteresowania biletem grupowym lub wielorodzinnym prosimy o kontakt e-mail z portalem.

 

 

Alternatywną formą dojazdu do centrum Park Wodny Koszalin jest transport busem z Dąbek, koszt ok. 10 zł za osobę dorosłą,  6 za dzieci. Nie mniej polecamy przejazd autem, na terenie obiektu znajduje się darmowy parking, a z miejscem postojowym nie ma problemu. Dodatkowo, park położony jest u podnóża góry Chełmskiej w Koszalinie, będącej rewelacyjnym miejscem na aktywny wypoczynek. W osobnym fotoreportażu przedstawiamy atrakcje spacerowe i outdoorowe Chełmskiej.

 

Należy podkreślić, że wyjazd z Dąbek można połączyć i zaplanować dzień w Koszalinie. Park wodny jest czynny od 7 do 22 i najlepsze godziny odwiedzin to poranne. Obłożenie jest najmniejsze, korzystanie z rekreacji bardziej dostępne. Po wizycie w centrum, dobrym pomysłem dla aktywnych jest wycieczka na górę do Sanktuarium lub do restauracji na szczycie. Liczne szlakirowerowe i piesze oraz przepiękne widoki stanowią bardzo dobrą formę wypoczynku niedaleko od Dąbek.

 

 ZALOGUJ ADMIN | COOKIES | © LATONAFALI 2024