tel.: +48 515 451 217

biuro@latonafali.pl

nafali

17 lipca 2018

dąbki domki – opinie

OPINIE GOŚCI OŚRODKA LATONAFALI W DĄBKACH

Prezentujemy Państwu opis domków letniskowych oraz opinie gości „latonafali”

 

„Na podstawie: portal turystyczny, opinie Google, opinie strony dabkidomki.pl„.

 

Domki letniskowe „latonafali” w Uzdrowisko Dąbki zapraszają na rodzinne wczasy wśród zieleni.Kompleks 8 domków zlokalizowany jest na działce o pow. 2000m2, dedykowany dla rodzin z dziećmi. Dwa place zabaw, hamaki, miejsce na ognisko i grilla, indywidualny parking na terenie ośrodka, WiFi, niepowtarzalne, kompleksowo wyposażone domki. Jesteśmy jednym z najbliżej położonych do morza ośrodków w Dąbkach, sklep spozywczy vis’a’vis, centrum 400 metrów.

 

Dodatkowo, nasz Ośrodek położony jest przy nowej ścieżce rowerowej łączącej Dąbki z miejscowościami: Bobolin, Darłowo, Wicie, Jarosławiec, Łazy. Traktem leśnym rozpoczynającym się 100 m od nas prowadzi leśna ścieżka rowerowo-spacerowa do mierzei dąbkowickiej z niesamowicie urokliwą plażą u ujścia kanału szczuczego.

 

Domki są ogrzewane, wyposażone w kuchnię, łazienkę (pow. 4m2), sypialnię oraz salon z TV. Sposób zabudowy zapewnia słońce na każdym tarasie przez niemal cały dzień, zapewniając jednocześnie intymność naszych gości.Domki „latonafali.pl” to również niepowtarzalna atmosfera, zieleń i spokój wypoczynku. Szeroka, drobnopiaszczysta plaża, liczne atrakcje okolicy, urokliwe ścieżki spacerowe oraz rowerowe połączenie nową ścieżką rowerową z m.in. miejscowościami: Darłowo, Darłówko, Wicie, Jarosławiec, Łazy. Dąbki domki latonafali – ścieżka rowerowa przebiega obok ośrodka oraz łączy się z trasami rowerowymi na duktach leśnych Bobolin-Dąbkowice.

 

OPINIE GOŚCI – GOOGLE OPINIE LATONAFALI

 

"RODZINNY OŚRODEK ‚latonafali” – niepowtarzalna atmosfera, zieleń i bliskość morza. Mnóstwo dzieci, miejsce ogrodzone, monitoring, można spokojnie odpocząć i nie patrzeć gdzie dzieci?:)"

 
"Dziękuję za wyrozumiałość przy rezerwacji, w zeszłym roku nie mogliśmy przyjechać ze względów osobistych, Pani Marta przeniosła nam zaliczkę na ten rok bez problemu. Bardzo, bardzo dziękuje, do zobaczenia w lipcu."

 

"Kolejny raz na wakacje do latonafali. Miejsce dla rodzin z dzieciakami, do plaży 3 min, klimat ośrodka niepowtarzalny!!! Domek nr 7 zarezerwowany, dziękujemy i do zobaczenia w słonecznych mam nadzieje Dąbkach!!!"

 

"Na Fali to najlepsze miejsce nad Bałtykiem w jakim byliśmy. Idealne miejsce dla rodzin z małymi dziećmi. Pierwszy raz znalazłem obiekt do którego zapewne jeszcze wrócimy."

 ZALOGUJ ADMIN | COOKIES | © LATONAFALI 2024