tel.: +48 515 451 217

biuro@latonafali.pl

nafali

01 stycznia 2022

Dąbki 2022 - nowy sezon

Uzdrowisko Dąbki zaprasza na 2022

 

Domki letniskowe latonafali w Dąbkach serdecznie zapraszają Państwa na letni wypoczynek w 2022 roku. Bedzie to wyjątkowy sezon dla wszystkich. Zmieniające się okoliczności i regulacje związane z letnim wypoczynkiem z całą pewnością nie wpłyną na nasze przygotowania. W tym roku wprowadzamy szereg udogodnień dla wypoczynku rodzin z dziećmi oraz zaproponujemy Państwu dodatkowe możliwości organizacji czasu wolnego nad morzem.

 

Sezon 2022 w Dąbkach - co się zmieni?

 

Codziennie widzimy zmiany w naszych nawykach i przyzwyczajeniach związane z wpływem pandemii. Sezon 2022 będzie trzecim sezonem letnim w granicach obostrzeń kowidowych oraz zasad reżimu sanitarnego. Tyle, że kolejny sezon oznacza kompleksowe przygotowanie na wyzwania, które jeszcze tak niedawno były dla nas surrealistyczne. Uzdrowisko Dąbki zmieniło swoje oblicze w minimalnym stopniu, ponieważ tutaj czas płynie poprostu wolniej.

 

Plaża w Dąbkach przygotowana do sezonu 2022

 

Kompleksowe doświadczenie właścicieli obiektów noclegowych oraz restauratorów pozwoli w tym sezonie 2022 na pełne otwarcie dla turystów i wczasowiczów. Nasze domki letniskowe będą jak zawsze kompleksowo przygotowane na Państwa przyjazd, łącznie z odpowiednim zabezpieczeniem technicznym, jak również zasadami niewpływającymi na jakość pobytu, a zapewniającymi bezpieczny wypoczynek.

 

Płyny do dezynfekcji, systematyczne czyszczenie placów zabaw oraz miejsc wspólnych oraz zamknięty teren dostępny wyłącznie dla naszych gości gwarantuje ograniczenie kontaktu do minimum. Każdy domek w sezonie 2022 będzie wyposażony w indywidualne zaplecze, niezbędne do plażowania i grilowania oraz teren rekreacyjny. Od Państwa zależeć będzie decyzja o korzystaniu z części wspólnych, możliwe i bezproblemowe stanie się wypoczywanie praktycznie bez kontaktu z innymi gośćmi.    

 

Sezon 2022 - Dąbki jak zawsze Nº1

 

Spokój, cisza, szeroka plaża i klimat rodzinnych wakacji to właśnie Dąbki. Mimo wielu zmian, szerokiej rozbudowy bazy noclegowej i infrastruktury turystycznej Dąbki zawsze pozostaną swoistą ostoją dla gości szukających spokojnego wypoczynku.

 

Dąbki 2022 w nowym sezonie zaskoczą Państwa rozbudowaną infrastrukturą dla aktywnego wypoczynku, łatwością komunikacji z Darłowem, Darłówkiem i Bobolinem, ilością atrakcji na plaży w Dąbkach, a przede wszystkim nie zawiodą unikalnym klimatem niepowtarzalnego torfowego powietrza.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ZALOGUJ ADMIN | COOKIES | © LATONAFALI 2024